.

.

Лабакиха дуксери за жени Женски Дуксери Со Долги Ракави Џемпер За Мајчинство Доење Скокач Врвни женски врвови Црвено

Лабакиха дуксери за жени Женски Дуксери Со Долги Ракави Џемпер За Мајчинство Доење Скокач Врвни женски врвови Црвено

DEN 143.84

Количината на стоката
Това е достапна

75" РАКАВ : 68см/26. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа.93 " Ракав : 71cm/27.56" Должина : 68см/26. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.54 " Ракав : 70см/27.It изработена е од висококвалитетни материјали, ткаенината е многу удобна, доволно издржлива за вашето секојдневно носење 2.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата