.

.

КАРДИГАН КАРДИГАН ЗА Жени Жени Обичен Лесен Кардиган Со Долги Ракави Отворен Преден Џемпер Со Високи Ниски Полите Со Џебови Долг

КАРДИГАН КАРДИГАН ЗА Жени Жени Обичен Лесен Кардиган Со Долги Ракави Отворен Преден Џемпер Со Високи Ниски Полите Со Џебови

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Жени Секојдневен Лесен Кардиган Со Долги Ракави Завеса Отворен Преден Џемпер Со Високи Ниски Полите Со Џебови Долги Лабави Кардигани Сезона : Зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Секојдневни Карактеристики : Цврста Боја, кардиган од лента, Лабаво фитинг, Долг Ракав, кожурец кардиган. Уникатен Дизајн : долги кардигани, преголем врв, ребрести детали на полите на манжетната напред, печатење на точки. Супер сладок џемпер! Изработен од висококвалитетен плетен материјал, палтото е растегливо и пријателско за кожата. вашата гардероба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата