.

.

Wrangler® Женски Ретро Mae Подигање Жан Со Истегнување Ткаенина

Wrangler® Женски Ретро Mae Подигање Жан Со Истегнување Ткаенина

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Зачекорете во Овие Ретро Мае Фармерки За Подигање Од Wrangler® и прифатете ја вашата внатрешна каубојка со стил. Цртајќи од Нивното Западно наследство, овие фармерки имаат кожна лепенка За Вранглер, класично шиење " В " на задните џебови и нога за чизми. Плус, ткаенината за истегнување прави движење во движење. Редовно Вклопување. Среден пораст. Нога за подигање. Шевовите на џебовите на бакл. Рашири Ткаенина. Стил # 1009 MWZDW.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата