.

.

Уникатни поговори за женски мрежи чиста ракав, исмејувајте го вратот со брада, бисер, трим фустан

Уникатни поговори за женски мрежи чиста ракав, исмејувајте го вратот со брада, бисер, трим фустан

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Панелот за контрастни мрежи и фустанот за вклопување и пламен оставаат многу простор за да го покажат елегантниот женски шарм. Елегантна цврста боја и обичен стил, дизајн на ракави од ракави од тантела, дизајн на високи половини, нелиран, добро за жени и дами тинејџери. Ткаенината има одредено истегнување, и е мека и удобна. Дизајнот на Zip Back ви овозможува лесно да го ставите на или надолу. Специјална јака за стенд-ап бисер со детален плетен предниот декор го прави фустанот повеќе дама шик и гроздобер. Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите на градите -Waist Girth Ширина на рамото Должина на ракавот 33 1/8 27 1/8 14 1/2 22 1/2s 35 - 29 1/8 15 - 22 7/8m - 37 - 31 1/8 15 1/2 - - 23 1/4 L 40 1/8 - - 34 1/4 16 1/4 - - 23 5/8xl - - 43 1/4 37 3/8 17- 24 Мерењето на должината е од рамо до дното. Единствени поговори за женски мрежи чиста ракав, исмејувачки врат од бисер, трим фустан, црна XL 95% полиестер, 5% спандекс. Ракави ракави на фенер. Увезени. Копче манжетна. Брада бисер. Исмејувачки врат. Над коленото. Патент назад. Машинско миење ладно со како бои во торбата за перење. Моделот носи во големина x-мали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата