.

.

Peermont 18k злато позлатен срцев шарм 10 нараквица за глужд

Peermont 18k злато позлатен срцев шарм 10 нараквица за глужд

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Падот на главата над потпетиците во loveубов со овој блескав глужд треперлив во месинг од 18 килограми. Одликувајќи се со прекрасни шарми во форма на срце, го прави овој совршен подарок на некој близок оваа сезона на празници. Загарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Загарантирано 100% задоволство : Ако има проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто рачно изработен : Целиот декоративен процес се прави под микроскоп на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница : Гарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. Направено со елегантно преклопување на жолтото злато од 18 килограми. Елегантен женски глужд. Убави срцеви шарми за Денот на вinesубените. Безбеден затворач на јастог. 10 "должина на ланецот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата