.

.

Женски Градници Чипка Со Големи Димензии Тенка Чаша Прилагодливи Големи Гради Мали Беспрекорни Нараквици Долна Облека

Женски Градници Чипка Со Големи Димензии Тенка Чаша Прилагодливи Големи Гради Мали Беспрекорни Нараквици Долна Облека

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Сезона : Четири Сезони. Пол : Жени. Повод : . Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,. Должина на ракавот : Без Ракави. Како Да се мие : Рачно Миење Ладно. ШТО добивате : 1x долна Облека спортски Градник Со Поддршка Лесен Спортски Градник Спортски Градник Со Неотстранливи Влошки женска безжична Табела За Бразизирање : . Големина : 85 C Биста : 95cm/37.40" Под Биста : 83cm/32.68"Големина : 85 D Биста : 98cm/38.58" Под Биста : 83cm/32.68"Големина : 90 C Биста : 101cm/39.76" Под Биста : 88cm/34.65"Големина : 90 D Биста : 104cm/40.94" Под Биста : 88см/34,65"големина : 100с Биста : 110см/43,31" под биста : 98СМ/38,58"големина : 100д Биста : 113см/44,49" под БИСТА : 98см/38,58" ниту една Подлога За градите не Може да се отстрани, меките ремени за да ја држат вашата бралета и ДА ја држат во Добра Положба. Рачно Миење !!!. Предниот Дел на Градите Е Дизајн На V-вратот.Задниот Дел на Долната Облека Е Дизајн во форма на јас, Многу Удобен и Дише. Различни Бои Нараквици Можат Со Различна Боја Облека И Погодна За Носење Во Различни Прилики. Оваа Долна Облека без челик Ќе Одговара На Вашето Тело Многу Добро и ќе Направи да се Чувствувате Опуштено и Удобно.Ќе Добиете : 1 Х Долна облека. Повеќе Бои и Повеќе Големини,Ве молиме Внимателно Погледнете Ја Нашата Листа Со Големини пред Да Ја Купите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата