.

.

Спрингтц Женско Ткаено Копче Долги Ракави Костум Палто Бизнис Ол Цврста Облека

Спрингтц Женско Ткаено Копче Долги Ракави Костум Палто Бизнис Ол Цврста Облека

DEN 447.84

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики На Производот : . Главен Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Ткаени. Популарен Елемент : Копчиња. Повод : Работно Место, Бизнис. Стил : Секојдневен, Минималистички . Должина : Редовно. Деколте : Вратот На Ревер. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Модел : Цврст. Сезона : Пролет и Aut. Големина : С, М, Л, ХЛ, 2ХЛ. Нега На Облека : Рачно Перење,Машинско Перење. . Нега Инструкции : . Измијте пред носење. Ладно нежно машинско перење. Не избелувајте. Капе сува / Спин Сува. Не мијте со светли / темни бои . . Содржина На Пакетот : . 1 х Парче Палто. . За Оваа Ставка(имаме за Цел да ви покажеме точни информации за производот) : . 1.Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. 2.Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината. 3.Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење (забелешка 1см=0,39 инчи). 4.Процесот на измиен тексас може да предизвика мало отстапување во бојата. Ви благодариме за разбирањето. Долги Ракави Ревер Вратот Бизнис Облека. Женски Ткаени Копчиња Долги Ракави Палто. Бизнис Ол Солидна Облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата