.

.

Co. Silver Jeans Co. Women'sенски многу пожелен висок пораст, големина на половината 24-34

Co. Silver Jeans Co. Women'sенски многу пожелен висок пораст, големина на половината 24-34

DEN 303.04

Количината на стоката
Това е достапна

Сребрени фармерки копродукции многу пожелно со висок пораст - со совршени гроздобер вибрации, многу пожелно е нашиот највисок пораст досега. Опремена е на половината, тенок низ колкот и точното количество опуштено. Резултатот? Се вклопува во 90-тите што се креваат и издолжуваат со максимален ефект на кревање на задник. Завршени со детали инспирирани од гроздобер. - 98% памук 2% еластански шорцеви со потресено миење во разни бои. Ова е мека, еластична корпорација со истегнување од 19 Wale, претерано во разни бои. Ткаенината е многу удобна и има совршен дел за леснотија на движење и држење-форма на 5 џеб со затворен мува и затворање на копчињата. 12,5 '' Висок пораст. 3 '' In Seam. Моделирани во големина 26 и 3 '' inseam.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата