.

.

Женски Комбинезони Секојдневни Шорцеви Лабава Летна Широка Нога Без Ракави Со Џебови Комбинезони За Жени

Женски Комбинезони Секојдневни Шорцеви Лабава Летна Широка Нога Без Ракави Со Џебови Комбинезони За Жени

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Висат /Рамно За Сушење. Материјал : Полиестер. Измијте : Сува Чиста Препорачуваме.91"Големина : Л ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 САД : 8 Половината : 112см/44.Ве Молиме Контактирајте Не.50"големина : xl Велика британија : 14 еу : 40 сад : 10 половината : 120см/47.00" ДОЛЖИНА (со лента за Рамо) : 83см/32. Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Половината : 102см/40. Може да се Комбинира Со Маици, Блузи, Блузи, Сандали, Патики и Многу Повеќе, Што Го Олеснува Облекувањето Нагоре или Надолу за Секоја Случајна Пригода.Благодарам!.Рачно Миење Во Cold.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата