.

.

Долга блуза за ракави на женските женски

Долга блуза за ракави на женските женски

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Стилот без напор е ваш со блуза со поплпин на C. Wonder. Долгите ракави со балон го одржуваат овој класик во моментот. Исклучиво на. Материјал : 72% памук/25% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : опседна јака. Затворање : стил на пуловер со плоча од полу-копчиња. Ракави : испуштете ги ракавите со долги балони на рамо. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. За изгледот : Класичен летен стил за работа или ноќна ноќ ажуриран со трендовски ракави за балон . Blенска балон ракав блуза од C. Wonder. Истражете го шарениот, шик и модерен свет на C. Wonder. Откријте паметни, софистицирани и без напорни стилови за работа и играјте… Погледнете го чудото за сето тоа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата