.

.

Фармерки на Софија од женскиот погерски врв на Софија Вергара со полите на Пеплам

Фармерки на Софија од женскиот погерски врв на Софија Вергара со полите на Пеплам

DEN 377.44

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : 96% полиестер/4% спандекс/96% полиестер; 4% LICRA. Ексклузивен en. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве прават да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.Кога вообичаените едноставно нема да сторат, посегнете се на пожелниот врв на Софија Вергара и подгответе се да се борат. Ракави : без ракави со ленти за рафли/манга за грев; Тирантес Кон Волантес. Ocketsебови : Ниту/грев болило. Софија фармерки од Софија Вергара. Combínala con unos фармерки de tiro alto y sandalias con tacón, y estarás lista para tus noches de diverción. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина m/la modelo mide 5’9” y viste una talla mediana „m“. Esta blusa con corpiño que se ajusta a tus curvas lleva tu estilo veraniego a otro nivel, con un atrevido actote corazón y un dobladilo estilo peplo ligerament acampanado. Исклучиво на. Затворање : Стил на пуловер/Естило Пуливер. Карактеристики : Ткаенината е двојно зголемена; 21 ”долг; Сместена грб за обложување за вклопување во престој; peplum hem/doble tela; 21 ”де Ларго; Parte Posterior del Corpiño Fruncida para fijar el Talle; Добладило Естило Пепло. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Овој крива-лизгачки бистиер го зафаќа вашиот сончев ден на следното ниво со најсјајно деколте со душичка и малку разгорена пилум полите. Деколте : душо/ескоте Коразин.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата