.

.

Еднобоен Џемпер Со Висок Врат За Жени Тенок Фит Плетени Врвови Со Долги Ракави Зимски Трендовски Секојдневен Пуловер

Еднобоен Џемпер Со Висок Врат За Жени Тенок Фит Плетени Врвови Со Долги Ракави Зимски Трендовски Секојдневен Пуловер

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

€Дизајн} : Различни модели како што се стилски полка точка, цветни печати, ленти, еднобојни, висок половината лабава повик џемпер, удобен еластична лабава одговара повик пуловер. ①Прилика : Носете Со вашите омилени долги врвови, совршени за секојдневна домашна облека, излегување, јога, плажа, одмор, работа, канцеларија, излегување, бизнис, плажа, запознавање, патување, одмор, дома, враќање на училиште, на отворено, ноќен клуб и секојдневно носење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата