.

.

Гумени ЦОЦ Т 1х1 - Јасни Цевки

Гумени ЦОЦ Т 1х1 - Јасни Цевки

DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна

1" ID x 1-1/4 "od x 100', Јасни, Пвц Винилни Цевки, Погодни За Употреба Со Течности, Хемикалии И Гасови, Користете Како Флексибилни Одводни Линии, За Употреба со Фитинзи И Стеги За Црево, Максимален Притисок Од 20 до 65 PSI, Максимална Температура Од 150 Степени Целзиусови, Рефус ролна. 1" ID x 1-1/4 "od x 100', Јасни, Пвц Винилни Цевки, Погодни За Употреба Со Течности, Хемикалии И Гасови, Користете Како Флексибилни Одводни Линии, За Употреба со Фитинзи И Стеги За Црево, Максимален Притисок Од 20 до 65 PSI, Максимална Температура Од 150 Степени Целзиусови, Рефус ролна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата