.

.

Bootивото за машка конвој од Лугц

Bootивото за машка конвој од Лугц

DEN 512.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со мажот за бегство на машка конвој. Издржлив и безбеден со постепена јака и јазик за дополнителна удобност, изгледајте одлично и се чувствувате уште подобро со овие класични чизми од 6 инчи. Со пријатна обвивка за руно, без оглед на тоа што доаѓа во овој багажник - ќе бидете подготвени. Перничена влошка за дополнителна удобност. Синтетички нубук горниот. Издржлива гума од гума. Затворање на чипка за прилагодливо, безбедно вклопување. Поставена од руно. Подготвен јазик и јака за удобно вклопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата