.

.

Машка машка чизма на Чалси

Машка машка чизма на Чалси

DEN 640.00

Количината на стоката
Това е достапна

Бугалот на Даглас Челси од CHAPS, има мазно горе со удобна меморија за пена за нозе за дополнителна поддршка. Лизгајте го стилот со големо влечење и двојно еластично gore за лесно носење. Овој чизми на Челси ќе додаде софистицираност и стил на вашиот секојдневен изглед. The Lugged Outsole нуди подобар зафат за вашите разноврсни можности за стилизирање. Повлечете ја силуетата за чистење Челси Преголема табулатор Еластична Горс за лесно абење меморија пена од стапало Синтетичка и текстилна горната мека мека текстилна постава околу пети Декоративни шапки за зашивање ткаени знамиња на наследство, етикета за заварување на залепење, залепена синтетичка надворешна страна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата