.

.

Замената на склопот на вентилаторот за ладење Rept Компатибилен со 2008 година- Радијатор на Toyota Highlander

Замената на склопот на вентилаторот за ладење Rept Компатибилен со 2008 година- Радијатор на Toyota Highlander

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

PRODUCT SPECIFICSFitment Type : Direct Replacement Quantity Sold : Sold individually Type : Radiator Fan Design : Dual fan Notes : Fan blade, motor, and shroud Replaces OE Number : 1671131370-PFMReplaces Partslink Number : TO3115154 Interchange Part Number : 621175,FA70198,1671131370-PFM,TO3115154 Warranty : 1-year Неограничено мирило гарантно производство од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtional со следниве возила : Toyota2013 Highlander Plus Plus Plus Plus Plus Plus Plus Plus Plus Plus Bult Plus Plus Plus Јапонија изградена Возило, за модели со влечење Пакет2010 Highlander Sport Јапонија изградено возило, за модели со влечење пакет2008-2009 Highlander (подмодел : база, ограничен, спорт) за модели со влечење пакет2010, 2012-2013 Highlander (подмодел : база, ограничена, ограничена, SE) Јапонија Изградено возило, за модели со пакет за влечење2011 Highlander (подмодел : база, хибриден, хибриден ограничен, ограничен, SE) Јапонија изградено возило2012-2013 Highlander (подмодел : хибриден, хибриден ограничен) јапонски изградено возило, за модели со пакет за влечење заменува OE број : Број на ОЕ : Број на ОЕ : Број на ОЕ : Број на ОЕ : Број на ОЕ : Број на ОЕ : Број на ОЕ : 1671131370-PFM. Го заменува бројот на делови : TO3115154. Број на размена на дел : 621175, FA70198,1671131370-PFM, TO3115154.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата