.

.

Пенкиј Женски Летен Печатен Еластичен Струк Со Врвка За Влечење Пет Точки Обични Панталони Потенок На Бутот Л Светло Сина На Продажба

Пенкиј Женски Летен Печатен Еластичен Струк Со Врвка За Влечење Пет Точки Обични Панталони Потенок На Бутот Л Светло Сина На

DEN 287.68

Количината на стоката
Това е достапна

: Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 34 Половината : 60-75см/23. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 72-87см/28. Големина : С Големина.53 "Хип : 93-103см/36. Големина : М Големина.91 "Должина : 57см/22.Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовен Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Панталони. Карактеристики : . : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 64-79см/25. Сезона : Винтергендер : Жени, Девојка Повод : Секојдневен,Далиј, Божиќ. На зимата и требаат хеланки од руно за да ве стоплат Стилскиот И модниот дизајн ве прават попривлечни изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за Вашиот дали Носејќи зимски задолжителни Работи, Може да се носи со џемпери, кошули, пуловери, палта ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.10 "Колк : 95-105см/37.Женски Летен Печатен Еластичен Струк Со Врвка За Влечење Пет Точки Обични Панталони.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата