.

.

Нулум Шаина Племенска Област Килим, 5 ' 7 ' 5

Нулум Шаина Племенска Област Килим, 5 ' 7 ' 5

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Слонова коска и сиви нијанси го прават Племенскиот Тепих нулум Шаина современ тепих што може да одговара на секоја палета. Разновидната машинска подна обвивка може да се користи и во која било област од домот, благодарение на неговиот куп полипропилен подготвен за сообраќај. Сива и слонова коска племенски модел. 100% полипропиленски дизајн. Машинско изработена конструкција. Средно-висок куп. Изберете од достапните опции за големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата