.

.

Женски Нано-Т В-Вратот Маица С04В

Женски Нано-Т В-Вратот Маица С04В

DEN 263.68

Количината на стоката
Това е достапна

4.5 мл., претходно намален 100% памук со прстен, 30 единечни зашиени ракави со двојна игла и долни рабови контурирани и странично споени за женствена фитстилска митрирана етикета за вратот без врат ханес Женски Нано-Т В-Маица ЗА Вратот С04В (2 ПАКЕТ).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата