.

.

вендунид женски маици женски летни врвови секојдневни маици со врат маици со кратки ракави лабави фит тече зелена

вендунид женски маици женски летни врвови секојдневни маици со врат маици со кратки ракави лабави фит тече зелена

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : М Биста : 98см/38.Сезона : Лето : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Стил : Секојдневен Јака : V Вратот : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Блуза.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.66 "Должина : 70см/27. Ве молиме, не паѓајте суво или белило. Големина : XL Биста : 114cm/44. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S Биста : 92см/36. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.22" ракав : 21СМ/8.❥ Боја и Големина : Маиците имаат многу бои што можете да ги изберете,Достапни во големина С-2ХЛ ,без разлика каква боја сакате, која големина одговара,секогаш ќе ја најдете онаа што ви одговара.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата