.

.

Менс оз. Тежок ПАМУК ХД Џеб Маица 3931П

Менс оз. Тежок ПАМУК ХД Џеб Маица 3931П

DEN 817.92

Количината на стоката
Това е достапна

100% памучен предизборен дрес; Пепел - 98/2 памук/поли; Атлетска Хедер - 90/10; Безбедност(Зелена ткаенина со висока густина за исклучителна јасност на печатење; двоен игла покриен преден врат; беспрекорна ребреста јака 1х1; лента од рамо до рамо; пет точки, двојно игла зашиени лево-џеб на градите; дното полите; овошје на разбој менс 5 мл. Тешки ПАМУК HD Џеб Маица 3931 P (3 ПАКЕТ).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата