.

.

Јерзис Спотшилд Поло Маица Со Џеб За Мажи

Јерзис Спотшилд Поло Маица Со Џеб За Мажи

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Јерзис Спотшилд Поло Маица со Џеб За Мажи Големина ДО 5 XL-5.4 мл./yd2, 50/50 памук/полиестерски дрес knit Oxford е 47/53 памук/полиестершилд ткаенина одбива вода и повеќето нафта-базирани spillswelt јака се спротивставува на curling1x1 ребрести манжетни две копче плакета со 1/2" засилена кутија spierlized копчиња sloves5-точка лево градите џеб етикета од полиња, до судовите, во салата. Нашите автентични дизајни беа развиени специјално за спортисти за да го подобрат начинот на кој вежбаа и играа. Иновативноста за спортистите е културата на нас. Автентичната атлетска спортска облека е наша работа. Лесната ткаена ткаенина обезбедува супериорна удобност и издржливост. Материјалот ја отстранува потта и се суши навистина брзо. Мрежестите панели што дишат супер фрлаат вишок топлина. Фит И Нега Лабава : Поцелосно сечење за целосна удобност. Супер-дише, ултра-лесен и изграден за брзина. Пријателски За кожата, без брчки, атлетската спортска облека, тие ви обезбедуваат максимална удобност за да обезбедите целодневно активно слободно. Ако не ви се допаѓаат нашите торби поради некоја причина, ние нудиме целосна наплата или бесплатна замена. Нема причини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата