.

.

Убав Ден Е Да Ме Оставиш Сам Машка Кошула-ПРОЕКТ: 1549

Убав Ден Е Да Ме Оставиш Сам Машка Кошула-ПРОЕКТ: 1549

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Убав Ден Е Да Ме Оставиш Сам Кошула - овој дизајн е отпечатен на квалитетна 100% памучна кошула (Спортската Сива боја е 90% памук и 10% полиестер.) Ова се стандардни маици, а не моден фит или тесен стил. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини која е наведена како дополнителна слика. Слободно контактирајте не прво ако имате прашања за големината! Вашето задоволство е 100% загарантирано. Кошулите обично испраќаат ист работен ден ако се нарачаат пред ПЛАДНЕ, или следниот работен ден ако се нарачаат по пладне. Машки Кошули : 100% Памук; Стандардна Кошула - Не Мода Одговара; Комбиниран Превозот на Повеќе Предмети.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата