.

.

Француски тост момчиња со долг ракав Солиден микрофлецен временски одбор, големини 4-7

Француски тост момчиња со долг ракав Солиден микрофлецен временски одбор, големини 4-7

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

"Дојди еден, дојди сите! Земете го вашето пријатно руно за есен! " Микро руно со долги ракави на францускиот тост има мека ткаенина слична на облак со контрастна боја, исмејувачки врат, и патент на калем. Завршете го ова издвојување погледнете со нашите џогир или панталони од тексас! 100% полиестер микро поларно руно. Исмејувачки врат. Зимпер за контрастни калем. Контраст Внатрешен врат. Машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата