.

.

Мајки за кратки ракави за момчиња за бебиња и мали деца, со големина на кратки ракави, големини 12м-5Т

Мајки за кратки ракави за момчиња за бебиња и мали деца, со големина на кратки ракави, големини 12м-5Т

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Запознајте го малиот Валентин на мама! Оваа симпатична маица за кратки ракави на в Valentубените им овозможува на сите да го знаат вашето бебе или момче за дете е ваша слатка и има симпатична графичка принт и класичен дизајн на екипаж. Изработена во ткаенина од памук, оваа момчиња е совршен врв за да го прослави Денот на вineубените и пошироко! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Контраст графички принт. Денот на в Valentубените на момчињата за бебиња и мали деца.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата