.

.

Менс кобалт жлебна четкана завршна свадба бенд Â машка прстен

Менс кобалт жлебна четкана завршна свадба бенд Â машка прстен

DEN 895.84

Количината на стоката
Това е достапна

Размислете надвор од традиционалните свадбени норми кога станува збор за избор на вашиот свадбен бенд. Нашата машка четкана свадбена свадбена лента за финиш има трајна форма и има привлечна мулти-финиш; Висок полски внатрешен опсег и четкан центар. Две жлебови трчаат низ целиот опсег и додаваат детали со дизајн инспириран од лента. Слично како класичните свадбени бендови од не'рѓосувачки челик, нашиот венчален прстен Кобалт е издржлив и отпорен на оцрни. Носете го овој машки кобалт куполен четкан свадбен бенд самоуверено, бидејќи може да се носи удобно во текот на целиот ден! Не се омажи? Нема потреба да се грижите, овој моден прстен за мажи исто така може да се носи случајно како вашиот нов омилен моден прстен! Машки кобалт жлебна завршна свадба бенд - машка прстен; Моден прстен за мажи. Направено комплетно со мулти-финиш; Сместен висок полски и мека дифузна четкана завршница на централниот опсег. Две жлебови детали; украсени со детали инспирирани од лента. Опсегот со куполи во форма обезбедува удобност што може да се носи со леснотија. Силна боја на сребрен тон; може да биде стилизирана и со обични и формални гардероби.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата