.

.

Длабока Бранова Чипка Предна Перика Без Лепак Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати Длабоки Кадрави Чипка Фронтални Перики Со Бебешка Коса Необрабо

Длабока Бранова Чипка Предна Перика Без Лепак Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати Длабоки Кадрави Чипка Фронтални

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нанесете регенератор на топла вода потоа натопете ја перика и оставете ја околу 5 минути 4. Лесно Е Да Се Направи Влакната од Опашката обезбедуваат 100% Човечка Коса, Можат Да бидат Редизајнирани и Виткани ,Природни, Меки, Лесно Да се Чешлаат. Додадете благ шампон во топла вода потоа натопете ја перика во неа и измијте го чистото 3.Нашите природни кадрава коса перики за жени имаат убава кутија која може да се користи како подарок на пријател или љубовник.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата