.

.

3.5 8 6.5 Сребрена Црвена Жолта Обновена Железна Був

3.5 8 6.5 Сребрена Црвена Жолта Обновена Железна Був

DEN 1568.00

Количината на стоката
Това е достапна

221-4512839598024 3.5 "х 8" х 6.5 " Сребрена Црвена Жолта Обновена Железна Був од Homeroots.co Произведено Во Индија.Трансформирајте го изгледот и чувството на вашиот дом и обновете го вашиот простор со оваа брилијантна и прекрасна железна був. Можете да бидете сигурни дека тоа ќе биде забележано веднаш. Дефинитивно ќе ја покаже извонредноста и сложеноста на вашиот стил. Оваа железна був е парче од висок степен, што ќе направи вашите соби да изгледаат многу поубаво. Со овој извонреден железен був, ќе оставите долготраен впечаток на сите што го гледаат, истовремено создавајќи извонреден ефект во амбиентот на вашите соби. Тоа е совршен додаток за оние кои сакаат ажуриран изглед и чувство. Овој железен був е и убав и тежок за носење и ќе ви трае долго време. Оваа шармантна железна був е стручно изработена од висококвалитетни материјали. Што се однесува до мерењата, тие се 6,5" за висина, 3,5" за ширина, 8" за длабочина и 2 килограми за тежина. Можете да го измешате со други украси за да создадете совршен изглед. Модел Бр : 221-4512839598024. Производител : Homeroots.co. Произведено Во Индија. 3.5 "х 8" х 6.5 " Сребрена Црвена Жолта Обновена Железна Був. Акцент Дкор. Железо Рекултивирано. Димензија на производот : 8х4х6, 5.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата