.

.

Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Уникатниот дизајн ве прави поубави 4. Дизајн : пбнбп, Дуксери Со Патент За Жени, Качулка, Цветен Принт, Дуксери Со Врвки, Долг Ракав, Џебови.Женска Мода Секојдневен Ноќта На Вештерките Печатење Патент Хауба Џеб Јакна Со Долги Ракави Карактеристики : 1.Како и новата љубов, изјавата на љубовта! 5.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Сезона : : Пролет/Aut/Зима Пол : Жени, девојка повод : Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, моден ракав должина : Целосна Јака : Должина На Качулка : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска блуза слатки дуксери. Овие врвови можат совршено да се совпаднат со панталони, високи потпетици, јакни, сандали итн. Материјал : Дише,лесен,топол и удобен за носење. Тоа нема да се намали значително во миењето.Овој врв може да се измие со машина и брзо се суши., уникатен стил, ве прават убави, стилски, секси, елегантни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата