.

.

Женски Дами Џеб Со Цврста Качулка Со Долги Ракави Пуловер Врвови Кошула Женски Дуксери И Дуксери Греј ХХЛ

Женски Дами Џеб Со Цврста Качулка Со Долги Ракави Пуловер Врвови Кошула Женски Дуксери И Дуксери Греј ХХЛ

DEN 351.84

Количината на стоката
Това е достапна

67" РАМО : 49СМ/19. Сезона : Пролет, Fall.80" должина : 72cm/28. Одговара : Одговара На Големината. Стил : Секојдневен, Патент Дуксер.56"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 116см/45.72" Ракав : 58см/22.77"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 104см/40.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата