.

.

Midенски женски средно издигнување слаби фармерки

Midенски женски средно издигнување слаби фармерки

DEN 351.04

Количината на стоката
Това е достапна

Запознајте го вашиот нов тексас. Овие слаби фармерки од Jordордаче се ласкави, удобни и достапни. Силуетата со среден пораст не е премногу висока и не е премногу ниска-точно, и изработена во удобен тексас со допир на стрии за потег со тоа што-ти се вклопува. Материјал : 56% памук/25% полиестер/18% рајон/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 4. одговара : слаби. Подигнување и инсејм : среден пораст; 26 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : истегнете тексас за дополнителна удобност; Детали за сенка. Слаби фармерки на жените од средниот пораст од Jordордаче.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата