.

.

Летни Фустани За Жени Фустани За Жени Елегантни Коктел Фустани За Жени Вечерна Забава Летни Фустани За Тинејџери Летни Фустани За Жени

Летни Фустани За Жени Фустани За Жени Елегантни Коктел Фустани За Жени Вечерна Забава Летни Фустани За Тинејџери Летни Фустани

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Прилика : тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа. Одлично за носење на плажа, дневно, одмор, патување, забава, вечер, дом, училиште, шопинг, на отворено, салон .како и во комбинација со секој секојдневен стил, ќе ви се допадне. ЛЕСНА И ДИШЕ ТКАЕНИНА : Макси Фустанот Е Изработен од Удобен И Лесен Полиестер, Обезбедувајќи Ви Кул И Пријатно Искуство при Носење. Овој Боемски Фустан Е Лесен, Но Не Проѕирен, Не Тежок Дури И Во Жешкото Време. Фустанот Со Замав Со Кратки Ракави Е Дефинитивно Првиот Избор За Летна Гардероба. Повод : Секојдневен, секојдневен живот, забава, враќање дома, вечерни активности, деловна канцеларија, лесно облекување нагоре или надолу. Тоа е стилски изглед за спарување со беретки во зима или капи во ветровит пролетен летен ден! Инструкции за перење : машина за перење, рачно перење ладно, суво на воздух, ниско железо доколку е потребно. Идеи за совпаѓање : сандали, потпетици, патики, хеланки, ѓердан, обетки, капи. Измијте ја машината за перење и закачете ја да се исуши. Големина : S=US (4-6), M=US (8-10),L=US(12-14),XL=US(16-18),XXL=US(20-22),би препорачале големина нагоре. Лесна и мека ткаенина, ние прифаќаме 30 дена парите назад!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата