.

.

Облека за удобност, женски плус големина, обичен фустан со долги ракави, плетенка

Облека за удобност, женски плус големина, обичен фустан со долги ракави, плетенка

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Шик стил и удобност во едно! Оваа фустан од 24 -тина облека плус големина може лесно да се додаде за да се исполни вашиот уникатен стил! Фустанот со должина на коленото има широко деколте за лажичка, долги ракави, фигура што ја лачи половината и е достапен во класичен црн или накит тон. долги ракави. плетени детали. Империја половината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата