.

.

Опуштени шорцеви од Бермуда во Jordордаче, со големини 2-22

Опуштени шорцеви од Бермуда во Jordордаче, со големини 2-22

DEN 847.84

Количината на стоката
Това е достапна

Што не треба да се сака во врска со шорцевите во Бермуда во Jordордаче? Опуштено вклопување, со вистинска количина на покривање на нозете, овие удобни шорцеви можат да се носат манжетни или неоткриени, во зависност од вашето расположение. Со малку уништување и допир на истегнување, овие високи шорцеви во Бермуда се бесконечно ладни. Пар со ретро мета и патики за забавна завршница, или затегнете во убава блуза за покачен обичен изглед. Материјал : 80% памук/19% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 10,5 ”се тркалаше со инсем; 11,5 ”ИНСЕАМ неоткриен. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : уништени детали; валана манжетна. Depенски тексас Бермуда шорцеви од Jordордаче.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата