.

.

Женски врвови Женски Моден Печатење Лабава Обична Кратка Ракав V-Вратот Копче Во Живо Врвот

Женски врвови Женски Моден Печатење Лабава Обична Кратка Ракав V-Вратот Копче Во Живо Врвот

DEN 244.64

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме имајте предвид дека деталите за големината варираат во зависност од бојата. Секојдневно носење, кариера, запознавање, спорт, училиште, работа, улична облека итн.Големина : С Биста : 98см/38,58" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 18см/7,09" Должина : 70см/27,56"Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 41см/16,14" Ракав : 19см/7,48" Должина : 71см/27,95"Големина : Л Биста : 108см/42,52" рамо : 42см/16,54" ракав : 20см/7,87" должина : 72см/28,35"големина : xl Биста : 114см/44,88" рамо : 43см/16,93" ракав : 21см/8,27" должина : 73см/28,74"големина : ххл Биста : 120см/47. Лесно е со чизми, фармерки и хеланки за стилски изглед во пролет, fall и зима.Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. ●Испорака/услуга : откако ќе нарачате, ние веднаш ќе организираме испорака, генерално ќе земеме 10 до 12 дена испорака, ако нарачате по добивањето на какви било проблеми, или долго време не пристигна, ве молиме контактирајте со нас е-пошта, ние ќе ви обезбедиме решение во рок од 4735 часа.61" рамо : 45cm/17.24" рамо : 44cm/17. Рачно перење/машинско перење на ниско ниво, не избелувајте, избегнувајте изложување, висат на суво. Ве молиме изберете различни причини и вашата сума ќе ви биде вратена веднаш.32" ракав : 22cm/8. Ве молиме проверете го описот на производот за повеќе информации за големината.06" должина : 75cm/29.66" должина : 74cm/29. Применливи прилики. Доколку не сте задоволни со производот што го добивте од нас и не сакате да не контактирате, можете сами да аплицирате за враќање на средствата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата