.

.

Ханес Опуштено Одговара На Жените Автентични Најважен Краток Ракав В - Вратот Маица

Ханес Опуштено Одговара На Жените Автентични Најважен Краток Ракав В - Вратот Маица

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Крајната Маица за удобност, и направени само за обликот на жената Ханес Женските Најважните Краток Ракав V - Вратот Маичка Стил 5780. Средна тежина 100% памук (грејачи се мешавина од памук/полиестер). Мека, женска маица наменета за женско вклопување. Машинско перење ладно со слични бои, внатре кон надвор ако е украсено. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Не железо декорација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата