.

.

Морнарица Направени ВО Сад Долги ракави Маица Со Ние Луѓето Знаме Графички

Морнарица Направени ВО Сад Долги ракави Маица Со Ние Луѓето Знаме Графички

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Партали На Честа беше формирана за да создаде можност за нашите бездомници и невработени воени ветерани. Вештини за учење во нови индустрии при примена на дисциплината и одговорноста од нивната воена служба нашите ветерани помагаат да се создаде неверојатна облека што ќе ја најдете . Купете маица денес. Ќе ви изгледа одлично и ќе ви помогне да направите разлика во животот на Ветеранот. "Тие имаа грб, ајде да ги задржиме кошулите на нивните. "Екран со долги ракави 100% памучна маица-отпечатен со нашите Графички Знамиња Ние Луѓето на предната страна. Снимено рамо до рамо за долготрајни перформанси. Ракав со двојна игла и долниот раб. Ознака-бесплатно Со Партали на чест брендирање во вратот. ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата