.

.

Тапан Прст Изберете Тапан Прст Тапан Додатоци За Челичен Јазик Тапан

Тапан Прст Изберете Тапан Прст Тапан Додатоци За Челичен Јазик Тапан

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

- Со материјали и извонредна изработка, капакот на прстот на тапанот на јазикот може да се користи долго време и не е лесно да се оштети.- Материјал : Силикон. Неговата практичност е многу силна, може да ја избегне болката при тапани при тапани.Описовој производ е изработен од висококвалитетни материјали, издржлив и не лесно оштетен. |Специјално дизајниран за челични тапани за јазик. Направено од силикон и издржливо. Со него, можете да свирите тапани до содржината на вашите срца и никогаш да не се плашите дека вашите раце повеќе ќе болат. Изработени од силиконски материјал, вашите раце нема да се чувствуваат непријатно.- Изработени од силиконски материјал, вашите раце нема да се чувствуваат непријатно.- Многу корисен додаток за музички инструменти, совршен подарок за љубителите на музички инструменти. |Со материјали и извонредна изработка, капакот на прстот на тапанот на јазикот може да се користи долго време и не е лесно да се оштети.Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Бинациус од пазарот На Џојбај. Нема да има дополнителен товар.Карактеристики-Боја : Црна.- Големина : Околу 2, 00Х1, 50Х1, 50см/0, 79Х0, 59Х0, 59инч. |Многу корисен додаток за музички инструменти, совршен подарок за љубителите на музички инструменти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата