.

.

Демко Нисан ТИТАН ХД Првично Железнички Адаптер

Демко Нисан ТИТАН ХД Првично Железнички Адаптер

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

21к номинален индустриски стандард 5-то тркало железнички систем ЗА НИСАН ТИТАН XD со фабрички интегрирана опција за накуцване. Оценето 21К фунти. 5 тркало железнички систем. Користете СО NISSAN TITAN XD. Фабрички интегрирана опција за накуцване.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата