.

.

Роман Музика Хартија Клипови Музички Белешки Клипови Метал Музика Книга Клипови

Роман Музика Хартија Клипови Музички Белешки Клипови Метал Музика Книга Клипови

DEN 95.84

Количината на стоката
Това е достапна

- Боја : Црна. Метален материјал, еколошки и издржлив, мазни рабови и агли, употребата не ги намалува рацете, нема да ја оштети музиката. - Умерена големина, лесна за носење, особено погодна за музика, книги. - Метален материјал, еколошки и издржлив, мазни рабови и. - Погодно за одвојување музика, книги, клип за книги, може ефикасно да ја спречи страницата автоматски да се затвори. Овие музички држач клипови се направени од квалитетен метален материјал, површината на. агли, употреба не ги намали рацете, нема да ја оштети музиката.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата