.

.

Алтетички Дипломирани Компресивни Чорапи За Мажи И Жени, Hg Спортски Нега Колено Високи Чорапи Најдобар Медицински За Трчање, Проширени Вени, Циркулација И Закрепн?

Алтетички Дипломирани Компресивни Чорапи За Мажи И Жени, Hg Спортски Нега Колено Високи Чорапи Најдобар Медицински За Трчање,

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Сезони : Пролет, Лето, Aut, Зима Карактеристика : 1. Помага да се намали отокот, да се зголеми циркулацијата, да се контролираат мирисите, да се смират и масираат болните нозе и стапала, да се ублажат симптомите на проширени вени.Активните чорапи за компресија се дизајнирани За Атлетски И Спортски. Чорап за компресија против замор, смирете ги уморните, болни нозе и стапала!5.Пол : Унисекс 3. Тенок, лесен најлонски материјал. Чорап за компресија против замор, смирете ги уморните, болни нозе и стапала!5.Боја : Црна, Сина, Бела, Розова, Портокалова5.Големина : S/M : 31*14cm / 12.Најдобар подарок За Тркачи, Џогери, Кошарка И Фудбалер, Патници, Маратон, Вкрстена Обука, Вежбање Во Теретана, Пешачење.Материјал : Најлон2.51 инчи/XL : 35*15cm / 13. Удобен џеб со балон и пета. Необврзувачки, дише, удобен врвен бенд.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Необврзувачки, дише, удобен врвен бенд.Стил : Мода, Секојдневен7.Функција : Обликување6.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата