.

.

Арти-Женски Плус Дуксери И Дуксери - Минесота Мајка

Арти-Женски Плус Дуксери И Дуксери - Минесота Мајка

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Хедер Спорт бои : 60/40 полиестер/памук. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Класично Вклопување. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Артикс-Женски Плус Дуксери и Дуксери - Дуксер Од Минесота Момадулт Унисекс Екипаж. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Прешрунк руно плете. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Безбедност Зелена : Во Согласност СО АНСИ / ИСЕА 107. Се чувствува одлично на вашата кожа и убаво завеси./Lvd( CA), 50/50 preshrunk памук/полиестер. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Толку е меко што ќе се заљубите во него. можете да го носите овој спортски дуксер со долги ракави додека одите на работа, училиште или да го додадете во вашата викенд гардероба за да го користите секојдневно.Артикс-Женски Плус Дуксери и Дуксери - Дуксер Од Минесота Момадулт Унисекс Екипаж. Се чувствува одлично на вашата кожа и убаво завеси. Хедер Спорт бои : 60/40 полиестер/памук. Супериорен материјал без пот кој делува како најдобро празно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата