.

.

Бесплатно склопување девојки слаби џемпер на екипажот, големини 4-18

Бесплатно склопување девојки слаби џемпер на екипажот, големини 4-18

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Класична, пријатна џемпер на екипажот од бесплатното собрание е задолжително во плакарот на секоја девојка. Опуштено вклопување и мек тим за мешање на памук за да создадат крајна удобност. Пар со нашите вистински џемпери за половината за совршена облека што е подготвена да ја преземе секој ден! Исклучиво на. Материјал : тело : 69% памук/31% рециклиран полиестер; Ребра : 96% памук/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги балон ракави со капно рамо и манжетна со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цврсти бои; ребрести полите. Слатката екипа на екипажот за девојчиња од слободно собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата