.

.

Време на одмор 9-точки Tinsel Star Toper Topper, Clear

Време на одмор 9-точки Tinsel Star Toper Topper, Clear

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Запрскајте ја вашата елка оваа празнична сезона со празнично време 7-инчен Tinsel 9-поени на новогодишната елка со чисти светла. Овој топер на новогодишна елка има 10 стабилни гори јасни светла и е совршено изјава за врвот на вашата елка. Овој топер на новогодишна елка е само за употреба во затворен простор. Вклучени се четири резервни светилки и 1 резервен осигурувач. Оставете ја вашата новогодишна елка да заблеска светла цела сезона со време на празник 7-инчен 9-инчен 9-поен Tinsel Star Toper Topper. Време на одмор 7 инчи 9-поени Tinsel Star Toper Topper, Clear : 7 инчи 9-поени. Сребрена ливче. 10 Стабилно горење чисти светла на блескаво. 4 светилки за замена. 1 осигурувач за замена. Само во затворен употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата