.

.

C додатоци Encore Pro Hunter Barrel, Winchester

C додатоци Encore Pro Hunter Barrel, Winchester

DEN 228.64

Количината на стоката
Това е достапна

Pro Hunter Barrel Pro Hunter Barrel Barrel, само што е достапна најголема брзина на муцката достапна додека прецизното флитирање помага да се зајакне барел, да се расипе топлината и да се балансира пушката за природно ракување. T/C ја користи најновата CNC технологија за машина и на целната круна и комората на секој про-ловец барел. Спецификации : - Мерач/Калибар : 243 Винчестер- Должина : 15 In- Model : Encore P/H- знаменитости : Adj Gights- Рутнеж : Блифли- финиш : Т/Ц додатоци од не'рѓосувачки челик Encore Pro Hunter Barrel, 243 Winchester.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата