.

.

Системско чистење за фино природно значително истенчување на косата со ниоксин за унис - 5. Оз чистач

Системско чистење за фино природно значително истенчување на косата со ниоксин за унис - 5. Оз чистач

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Систем 2 чистач за фино природно значително истенчување на косата нежно ги отстранува остатоците и DHT од скалпот и косата. Обезбедува хранливи витамини протеини и аминокиселини. Создава и одржува здрава околина на скалпот. Систем 2 чистач за фино природно значително истенчување на косата ниоксин 5.07 мл чистач унисекс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата