.

.

2- Карат Т.В. Дијамант со три-камен 14 кт прстен за ангажман на розово злато

2- Карат Т.В. Дијамант со три-камен 14 кт прстен за ангажман на розово злато

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Прогласете ја вашата loveубов искрено, убаво, со класичен дијамантски прстен со три камен. Модерни во розово злато, три тркалезни дијаманти се совршено усогласени на врвот на полираната лента со дијаманти. Сјајни со дијаманти, овој прстен е завршен со светла полирана сјај. Империјал 2-1/4 Карат Т.В. Дијамант три-камен 14 KT прстен за ангажман на розово злато : Тежина на дијамант : 2-1/4 КТ. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted in 14kt Rose Goldavailable во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата