.

.

Ваша зона Виножито розова лента за топло место ПВЦ када за када, 16 x27,5

Ваша зона Виножито розова лента за топло место ПВЦ када за када, 16 x27,5

DEN 179.36

Количината на стоката
Това е достапна

Кога се користи, удобната површина на оваа када за када обезбедува дополнителна безбедност, помагајќи да се избегнат удари и модринки за деца. Разиграниот дизајн на ленти со виножито од кадата има уникатна „жариште“ што е пред и централна на душекот. За супериорно вшмукување, се применува само на чисти, не-текстурирани површини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата