.

.

Додатоци за завеса за приватност на Алвантор Газебо

Додатоци за завеса за приватност на Алвантор Газебо

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Додатоци на алвантор белведер газебо завеса за приватност погодна за зимски белведер на Алавантор, се појавуваат преносни шатори во стил на меурчиња. Оваа ставка е завеса за приватност од една страна. Само еден сет во пакетот! Полиестер газебо завеса помагаат во блокирање на сонцето. Оваа завеса за приватност е дизајнирана да одговара само на стилот на меурчиња со зимски белведер. Лесно ставете го и симнете, доаѓа со еластичен опсег, лесен за употреба, само закажете се со куките на шаторот Алвантор Газебо додатоци за завеси за приватност, Сонце за сончање за белведер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата