.

.

Sumn Industries Vintage вселенско летало за патенти за патент Канцелариски дијаграм дијаграм планови за платно платно, 30, дизајн од Карл Хронек

Sumn Industries Vintage вселенско летало за патенти за патент Канцелариски дијаграм дијаграм планови за платно платно, 30, дизајн

DEN 607.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметнички дела се однесуваат на : авион; Транспорт; Возило; Авион ;. Дизајн од Карл Хронек.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата